Mieszkania

Kredytów pod zastaw mieszkania udzielamy każdemu - bez potrzeby wymeldowywania interesanta. W wielkich miastach pożyczka gotówkowa udzielana jest nawet w dwadzieścia cztery godziny od oddania wniosku. Nasz odbiorca może być notowany w BIK, KRD i nie posiadać zdolności kredytowej w bankach - u nas znacząca jest jego hipoteka. Nasz kredyt jest godny zaufania i pasujący do potrzeb klienta. Okres trwania umowy wynosi minimum 3 miesiące - może jednak trwać od 6 do 24 miesięcy - wyznaczane jest to indywidualnie. Stopień oprocentowania w skali miesiąca wynosi u nas 1,6% wartości zastawianego lokalu mieszkalnego. Wielkość udostępnianego kredytu musi wynieść minimum połowę ceny zastawianej nieruchomości.

Kredyt pod zastaw domu

Zapewniamy niezwykle solidne warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości nieruchomości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To idealna forma odzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby dostać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Kredyt pod zastaw działki

To idealna forma uzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby dostać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz pobrać kredyt pod zastaw takich dóbr osobistych jak auto, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, jachtu czy papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki proponuje nasza firma finansowa.