Maszyn

Wielu przedsiębiorców zdaje sobie doskonale sprawę z tego jak wart podkreślenia jest obrót pieniądza i płynność finansowa. W związku z tym profesjonalny posiadacz przedsiębiorstwa nie boi się wziąć kredytu pod zastaw swoich maszyn budowlanych albo sprzętu rolnego, który wykorzystywany jest w jego przedsięwzięciach. Minimalny kredyt jaki przyznajemy musi równać się minimum 50.000 złotych. Klient nie musi przedkładać nam zaświadczeń o opłacaniu KRUS-u lub ZUS-u - może też być zapożyczony, posiadać komornika i {mieć wykaz w BIK lub KRD.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz pobrać kredyt pod zastaw takich dóbr osobistych jak auto, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, jachtu czy papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki proponuje nasza firma finansowa.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To idealna forma odzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby dostać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Kredyt pod zastaw domu

Zapewniamy niezwykle solidne warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości nieruchomości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Kredyt pod zastaw działki

To idealna forma uzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby dostać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.