Maszyn

Wielu przedsiębiorców zdaje sobie doskonale sprawę z tego jak wart podkreślenia jest obrót pieniądza i płynność finansowa. W związku z tym profesjonalny posiadacz przedsiębiorstwa nie boi się wziąć kredytu pod zastaw swoich maszyn budowlanych albo sprzętu rolnego, który wykorzystywany jest w jego przedsięwzięciach. Minimalny kredyt jaki przyznajemy musi równać się minimum 50.000 złotych. Klient nie musi przedkładać nam zaświadczeń o opłacaniu KRUS-u lub ZUS-u - może też być zapożyczony, posiadać komornika i {mieć wykaz w BIK lub KRD.

Kredyt pod zastaw działki

To idealna forma uzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby dostać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz pobrać kredyt pod zastaw takich dóbr osobistych jak auto, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, jachtu czy papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki proponuje nasza firma finansowa.

Kredyt pod zastaw domu

Zapewniamy niezwykle solidne warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości nieruchomości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To idealna forma odzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby dostać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.