Mieszkania

Kredytów pod zastaw mieszkania udzielamy każdemu - bez potrzeby wymeldowywania interesanta. W wielkich miastach pożyczka gotówkowa udzielana jest nawet w dwadzieścia cztery godziny od oddania wniosku. Nasz odbiorca może być notowany w BIK, KRD i nie posiadać zdolności kredytowej w bankach - u nas znacząca jest jego hipoteka. Nasz kredyt jest godny zaufania i pasujący do potrzeb klienta. Okres trwania umowy wynosi minimum 3 miesiące - może jednak trwać od 6 do 24 miesięcy - wyznaczane jest to indywidualnie. Stopień oprocentowania w skali miesiąca wynosi u nas 1,6% wartości zastawianego lokalu mieszkalnego. Wielkość udostępnianego kredytu musi wynieść minimum połowę ceny zastawianej nieruchomości.

Kredyt pod zastaw działki

To idealna forma uzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby dostać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To idealna forma odzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby dostać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Kredyt pod zastaw domu

Zapewniamy niezwykle solidne warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości nieruchomości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz pobrać kredyt pod zastaw takich dóbr osobistych jak auto, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, jachtu czy papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki proponuje nasza firma finansowa.